English version here

PROGRAM

Sambata, 28 noiembrie

08.30  - 09.30      Inscrieri SERIA 1 (open & rookie)
09.30  - 13.30      Calificari Boulder  Open  Baieti +  Open Fete  SERIA  1 
                            Calificari Escalada Rookie Baieti  + Rookie Fete  SERIA  1
13.00  - 14.00       Inscrieri SERIA  2 (open & rookie)
14.00 – 18.00       Calificari Boulder  Open Baieti  +  Open Fete   SERIA  2
                             Calificari Escalada Rookie  Baieti  +  Rookie Fete SERIA  2
              19.00       Deschidere izolare finalisti boulder (Open & Rookie - doar in caz de egalitate pe locul I)
              19.30       Inchidere Izolare
              19.50       Prezentarea finalistilor si vizualizarea traseelor
              20.00       Finala Boulder -  Open Fete & Open Baieti (in paralel);
                                                           Rookie doar in caz de egalitate pe locul 1

Duminica, 29 noiembrie

09.00  - 09.30      Inscrieri SERIA 1 - doar pentru cei care nu s-au inscris sambata
09.30  - 13.30      Calificari Escalada  Open  Baieti +  Open Fete  SERIA  1 
                            Calificari Boulder  Rookie Baieti  + Rookie Fete  SERIA  1
13.00  - 14.00      Inscrieri SERIA  2 - doar pentru cei care nu s-au inscris sambata
13.30 – 17.30      Calificari Escalada  Open  Baieti  + Open Fete  SERIA  2
                            Calificari Boulder  Rookie Baieti  +  Rookie Fete  SERIA  2
               18.30    Deschidere izolare finalisti escalada (Open & Rookie - doar in caz de egalitate pe locul I)
              19.00      Inchidere Izolare
              19.20      Prezentarea finalistilor si vizualizarea traseelor
              19.30      Finala Escalada Open Fete & Open Baieti (in paralel);
                                                         Rookie doar in caz de egalitate pe locul 1
              21.30       PARTY !!!!!!!!
              22.00       Festivitatea de premiere pentru toate categoriile


Saturday, November 28

08.30 - 09.30     Registration - 1st Series (Open & Rookie)
09.30 - 13.30     Boulder qualifications Open Girls & Boys - 1st Series
                           Sport Climbing qualifications Rookie Boys & Girls  - 1st Series
13.00 - 14.00      Registration series 2
14.00 - 18.00      Boulder qualifications Open  Boys & Girls - 2nd Series
                           Sport Climbing qualifications  Rookie Boys & Girls - 2nd Series
              19.00    Isolation area is opened for the bouldering finalists (Open & Rookie - only for tie for the 1st place)
              19.30    Isolation area closing
              20.00    Boulder Finals - Open Girls & Boys (in parallel) + Rookie - only for tie for the 1st place

Sunday, November 29

09.00  - 09.30     Registrations - 1st Series
09.30  - 13.30     Sport Climbing Qualifications Open Boys & Girls - 1st Series
                            Bouldering qualifications Rookie Boys & Girls - 1st Series
13.00  - 14.00     Registrations - 2nd Series
13.30  - 17.30     Sport Climbing Qualifications Open Boys & Girls - 2nd Series
                            Bouldering qualifications Rookie Boys & Girls - 2nd Series
              18.30    Isolation area is opened for the sport climbing finalists (Open & Rookie - only for tie for the 1st place)
              19.00    Isolation area closing
              19.20    Finalists presentation + route previewing
              19.30    Sport Climbing Finals - Open Girls & Boys (in parallel) + Rookie - only for tie for the 1st place
              21.30    PARTY!
              22.00    Award Ceremony