English version here

INSCRIERE

CATEGORII:

Inscrierea intr-una din aceste categorii este decizia fiecaruia, dar organizatorii isi rezerva dreptul de a nu accepta inscrierea unor participanti intr-o anumita categorie daca este evident faptul ca nu se respecta paragraful anterior.

SERII:

Atat participantii de la categoriile Open Fete si Open Baieti, cat si cei de la categoriile Rookie Fete si Rookie Baieti, vor fi impartiti in 2 SERII MIXTE (fete si baieti). Fiecare serie va avea alocat un numar initial de locuri, dupa cum urmeaza: Seria 1 - Open si Seria 2  - Open vor avea fiecare cate 45 de locuri, Seria 1 - Rookie si Seria 2 - Rookie vor avea fiecare cate 30 locuri. Aceste locuri se vor suplimenta in mod egal pentru fiecare serie, in momentul in care primele 60, respectiv 50 de locuri se vor ocupa.

ADEVERINTA DE PARTICIPARE PENTRU MINORI
Pentru minori, participarea la eveniment este posibila doar in baza “Adeverintei de particiare”.

Descarca Adeverinta

TAXA DE PARTICIPARE


CATEGORIES:

Enrolling in one of these categories is the decision of anyone but the organizers reserve the right not to accept registration of participants in a particular category if it is obvious that the participant that does not meet the previous paragraph.

GROUPS: All the participants (regardless if they participate in Open Girls/Boys or Rookie Girls/Boys) will be divided in 2 series (boys & girls). Each round will have a fixed number of places allocated as below: Open - Round 1 or 2 - 45 places, Rookie - Round 1 or 2 - 30 places. These numbers will be increased equally when the first 60/50 places will be reserved.

AGREEMENT FOR MINORS
For children and anybody under 18 years old, the participation is accepted only if the following document is signed by the parent.

Download form

SUBSCRIPTION FEE

FORMULAR DE INSCRIERE/REGISTRATION FORM

Perioada de inscriere a expirat!/The registration time is over!

Seria 1 Open

Numar Nume Prenume Categorie Oras
1 Ochenatu Crina Open fete Bucuresti
2 Bursuc Lucian Open baieti Iasi
3 Hura Ciprian Open baieti Iasi
4 Popa Laurentiu Open baieti Bucuresti
5 Cohn Robert Open baieti Bucuresti
6 Eftimiu Beatrice Open baieti Bucuresti
7 Bivolaru Gabriel Open baieti Bucuresti
8 Stancescu George Open baieti Targoviste
9 Varsescu Camelia Open fete Bucuresti
10 Mihai Radulescu Open baieti Bucuresti
11 Harbuz Paul Open baieti Iasi
12 Rada Maria Open fete Bucuresti
13 Amzaroiu Viorel Open baieti Bucuresti
14 Chiriac Valentin Open baieti Iasi
15 Zamfir Andrei Open baieti Bucuresti
16 Trifu Antonia Open fete Bucuresti
17 Trifu Arina Open fete Bucuresti
18 Luzan Matyas Open baieti Timisoara
19 Enache Catrinel Open fete Brasov
20 Rus Bogdan Open baieti Brasov
21 Moldoveanu Daniela Open fete Brasov
22 Preda Andrei Open baieti Timisoara
23 Szőcs Károly-csaba Open baieti Sf. gheorghe
24 Koréh Enikő Open fete Sf. gheorghe
25 Nagy Hanna Open fete Sf. gheorghe
26 Sántha Róbert Open baieti Sf. gheorghe
27 Oprisan Ciprian Open baieti Piatra neamt
28 Nagy Judith Open fete Sf. gheorghe
29 Korodi Henrietta Open fete Sf. gheorghe
30 Zaharia Ana-maria Open fete Bucuresti
31 Lazarescu Dan Open baieti Bucuresti
32 Ene Viorel Open baieti Bucuresti
33 Burcea Andreea Open fete Bucuresti
34 Rapa Cristian Open baieti Bucuresti
35 Florescu Marius Open baieti Bucuresti
36 Simion Cristian Open baieti Bucuresti
37 Munteanu Matei Open baieti Brasov
38 Daniel Ungureanu Open baieti București
39 Murgescu Silvia Open fete Bucuresti
40 Fi Bi Open baieti Buc
41 M Maxim Open baieti Bucuresti

Seria 2 Open

Numar Nume Prenume Categorie Oras
1 Ciocan Elena Open fete Cluj napoca
2 Hristo Altanchev Open baieti Varna
3 Liscan Delia Open fete Cluj napoca
4 Murg Marius Open baieti Cluj napoca
5 Cserei Boti Open baieti Cuj napoca
6 Muresan Cristian Open baieti Cluj napoca
7 Alvin Tudor Open baieti Cluj napoca
8 Chitacu Catalina Open fete Bucuresti
9 Gutu Lucian Open baieti Bucuresti
10 Gutu Claudia Open fete Bucuresti
11 Pogacean Cristina Open fete Cluj napoca
12 Andron Cosmin Open baieti Cluj napoca
13 Cotorobai Adrian Open baieti Bucuresti
14 Young John Open baieti Brasov
15 Bragau Ghita Open baieti Brasov
16 Rosmalin Alin Open baieti Brasov
17 Hanna Nagy Open fete Sf. gheorghe
18 Nutu-manea Andrei Open baieti Piatra-neamt
19 Biolan Tiberiu Open baieti Pitesti
20 Barbulescu Ruxandra Open fete Bucuresti
21 Pintilii Silvia Open fete Bucuresti
22 Cristea Daniel Open baieti Brasov
23 Sandor Gal Open baieti Cluj-napoca
24 Rares Bogdan Open baieti Cluj-napoca
25 Margea Adi Open baieti Timisoara
26 Irimia Irina Open fete Bucuresti
27 Capusan Vlad Open baieti Cluj
28 Palii Marta Open fete Cluj
29 Morea Alex Open baieti Cluj
30 Cristea Tudor Open baieti Cluj-napoca
31 Mosloc Andrei Open baieti Bucuresti
32 Radu ionescu Radu Open baieti Bucuresti
33 Dobrovolschi Andrei Open baieti Bucuresti
34 Baciu Dorel Open baieti Cluj napoca
35 Vartic Tudor Open baieti Piatra neamt
36 Vartic Razvan Open baieti Piatra neamt
37 Corciovei Silviu Open baieti Buc
38 Manole Marius Open baieti București
39 Ambrosie Marius Open baieti -
40 Prigoana Alex Open baieti Cluj

Seria 1 Rookie

Numar Nume Prenume Categorie Oras
1 Bobarnac Ionela Rookie fete Bucuresti
2 Vlad Ioan Rookie baieti Bucuresti
3 Verhoogt Marco Rookie baieti Bucuresti
4 Vîlcu Ioana Rookie fete București
5 Jinga Catalin Rookie baieti Brasov
6 Oprea Vali Rookie baieti Bucuresti
7 Dumitrescu Alexandru Rookie baieti Bucuresti
8 Boc Ruxandra elena Rookie fete Bucuresti
9 Emil Lazăr lupu Rookie baieti Bucuresti
10 Spataru Sorin Rookie baieti Bucuresti
11 Trifu Amelia Rookie fete Bucursti
12 Staicu Mihai Rookie baieti Brasov
13 Parva Catalin Rookie baieti Timisoara
14 Filipescu Bogdan Rookie baieti Bucuresti
15 Dragomir Mihai adrian Rookie baieti Bucuresti
16 Adam Alin Rookie baieti Iasi
17 Vinatoru Sorin Rookie baieti Bucuresti
18 Nagy Janka Rookie baieti Sf. gheorghe
19 Józsa Ede Rookie baieti Sf. gheorghe
20 Cristian Amihaesei Rookie baieti Bucuresti
21 Rapa Darius Rookie baieti Bucuresti
22 Bevensee Byron Rookie baieti Valparaíso
23 Chendi Andrei Rookie baieti Bucharest
24 Vasile Gabriel Rookie baieti Bucuresti
25 Popescu Stefania Rookie fete Bucuresti
26 Andrei Stratone Rookie baieti Bucuresti
27 Dumitrescu Cristian Rookie baieti Ploiesti
28 Mitran Cristi Rookie baieti Bucuresti
29 Isar Alexandru Rookie baieti Brasov
30 Sinu Dan Rookie baieti Bucuresti
31 Istrati Claudiu Rookie baieti Campulung moldovenesc
32 Ciobanu Iulia georgiana Rookie fete Bucuresti

Seria 2 Rookie

Numar Nume Prenume Categorie Oras
1 Cristian Vlad Rookie baieti Galati
2 Cebotari Victor Rookie baieti Chisinau
3 Prundus Radu dan Rookie baieti Cluj napoca
4 Dinca Adrian Rookie baieti Bucuresti
5 Achtar Majed Rookie baieti Bucuresti
6 Adelina Militaru Rookie fete Bucuresti
7 Bogdan Popescu Rookie baieti Bucuresti
8 Vlad Gheorghe Rookie baieti Buc
9 Bucur Roxana elena Rookie fete Campulung moldovenesc
10 Dudau Elisabeta Rookie fete Bucuresti
11 Maria Varvaroi Rookie fete Bucuresti
12 Mocanu Dragos Rookie baieti Bucuresti
13 Muresan Bogdan Rookie baieti Cluj napoca
14 Tanase Irina Rookie fete Brasov
15 Vamesul George Rookie baieti Piatra-neamt
16 Cretu Cristiana Rookie fete Bucuresti
17 Dohotar Mariana Rookie fete Bucuresti
18 Vasilescu Irina Rookie fete Bucuresti
19 Caloian Madalina Rookie fete Brasov
20 Florescu Andrei Rookie baieti Bucuresti
21 Dobre Catalin Rookie baieti Buzau
22 Stan Andrei marian Rookie baieti Buftea
23 Moga Marius Rookie baieti Cluj
24 Elena carmen Popa Rookie fete Bacau
25 Josef Oros Rookie baieti Tg mures
26 George Butiurca Rookie baieti Tg mures
27 Grigoriu Catalin Rookie baieti Cluj
28 Gavlitchi Delia Rookie fete Cluj-napoca
29 Rey Cristian Rookie baieti Bucuresti
30 Ilie Mihai alexandru Rookie baieti Bucuresti
31 Gorduna Oana Rookie fete Bucuresti
32 Dorel Baciu Rookie baieti Cluj
33 Acsinia Ioana Rookie fete Cluj
34 Florea Andrei Rookie baieti Bucuresti