English version here

INSCRIERE

CATEGORII:

Inscrierea intr-una din aceste categorii este decizia fiecaruia, dar organizatorii isi rezerva dreptul de a nu accepta inscrierea unor participanti intr-o anumita categorie daca este evident faptul ca nu se respecta paragraful anterior.

SERII:

FORMULAR DE INSCRIERE/REGISTRATION FORM


Seria 1 Open – calificari sambata 09.30 – 15.30 | Group 1 Open – qualifications on Saturday, 09.30 - 15.30

Numar Nume Prenume Categorie Oras
1 Ochenatu Crina Open fete Bucuresti
2 Barbulescu Ruxandra Open fete Bucuresti
3 Alvin Tudor Open baieti Cluj
4 Ciocan Elena Open fete Bucuresti
5 Delia Liscan Open fete Cluj-napoca
6 Murg Marius Open baieti Cluj-napoca
7 Aldea Valentina Open fete Bucuresti
8 Baias Doru Open baieti Bucuresti
9 Rus Bogdan Open baieti Brasov
10 Enache Catrinel Open fete Brasov
11 Burcea Andreea Open fete Bucuresti
12 Oprisan Ciprian Open baieti Piatra neamt
13 ionescu Radu Open baieti Bucuresti
14 Borisov Emil Open baieti Pleven,bulgaria
15 Eada Maria Open fete Bucuresti
16 Constantin Mihai Open baieti Brasov
17 Moldoveanu Daniela Open fete Brasov
18 Bazacliu Daniela Open fete Bucuresti
19 Murgescu Silvia Open fete Bucharest
20 Rosmalin Alin Open baieti Brasov
21 Petrescu Catalin Open baieti Brasov
22 Leusca Raimond Open fete Brasov
23 George Stancescu Open baieti Bucuresti
24 Varsescu Camelia Open fete Bucuresti
25 Laurentiu Popa Open baieti Bucuresti
26 Bragau Ghita Open baieti Brasov
27 Cristea Daniel Open baieti Brasov

Seria 2 Open – calificari sambata 16.00 – 22.00 | Group 2 Open – qualifications on Saturday, 16.00 – 22.00

Numar Nume Prenume Categorie Oras
1 Ene Viorel Open baieti Bucuresti
2 Corciovei Silviu Open baieti Buc
3 Hanna Nagy Open fete Sfântu gheorghe
4 Amzaroiu Viorel Open baieti Bucuresti
5 Dumitrache Tudor Open baieti Buc
6 Iordanescu Florin Open baieti Bucuresti
7 Mamina Adrian Open baieti Piatra neamt
8 George Maris Open baieti Brasov
9 Jebeleanu Marius Open baieti Timisoara
10 Manzatu Ioni Open baieti Bucuresti
11 Eftimiu Beatrice Open fete Bucuresti
12 Cohn Robert Open baieti Bucuresti
13 Szocs Karoly-csaba Open baieti Sf. gheorghe
14 Cristian Rapa Open baieti Bucuresti
15 Bivolaru Gabriel Open baieti Bucuresti
16 Dgv Bifi Open baieti Bucuresti
17 Borcea Catalin Open baieti Piatra neamt
18 Arina Trifu Open fete Bucuresti
19 Santha Robert Open baieti Sf. gheorghe
20 Adi Margea Open baieti Timisoara
21 Vartic Razvan Open baieti Piatra neamt
22 Simion Cristian Open baieti Bucuresti
23 Smarandache Iulia Open fete Timisoara
24 Vitiuc Ioan Open baieti Bucuresti
25 Dumitrică Vasile Open baieti Moreni
26 Petruse Alexandra Open fete Timisoara
27 Biolan Tibi Open fete Bucuresti

Seria 1 Rookie – calificari duminica 09.30 – 15.30 | Group 1 Rookie – qualifications on Sunday, 09.30 – 15.30

Numar Nume Prenume Categorie Oras
1 Tataru Ioan alexandru Rookie baieti Bucuresti
2 Vilcu Ioana Rookie fete București
3 Romila Andrei Rookie baieti Bucuresti
4 Staicu Mihai Rookie baieti Brasov
5 Dragomir Mihai adrian Rookie baieti Bucuresti
6 Ghimpu Vasile Rookie baieti Bucuresti
7 Mocanu Dragos Rookie baieti Bucuresti
8 Vinatoru Sorin Rookie baieti Bucuresti
9 Samoila Andreea Rookie fete Cluj-napoca
10 Pintilii Silvia Rookie fete Bucuresti
11 Simandan Marius Rookie baieti Brasov
12 Serban Adrian Rookie baieti Bucuresti
13 Chitacu Catalina Rookie fete Bucuresti
14 Bucur Roxana elena Rookie fete Bucuresti
15 Rudolf Nagy Rookie baieti Bucuresti
16 Filipescu Bogdan Rookie baieti Bucuresti
17 Ionescu Sorina Rookie fete Bucuresti
18 Ana catalina Papurcu Rookie fete Bucuresti
19 Mares Matei Rookie baieti Bucuresti
20 Dinca Adrian Rookie baieti Bucharest
21 Stan 0761648316 Rookie baieti Buftea
22 Sinu Dan Rookie baieti Bucuresti
23 Andrei Stan Rookie baieti Buftea
24 Jurca Andrei Rookie baieti Bucuresti
25 Stancescu Victor Rookie baieti Bucuresti
26 Duminică Sorin Rookie baieti București
27 Nichita Miruna Rookie fete Brasov
28 Liu Belinda Rookie fete Bucuresti
29 Popescu Bogdan Rookie baieti Bucuresti
30 Totonne Micki Rookie baieti Bucuresti
31 Vlad Ioan Rookie baieti Bucuresti
32 Gheorghe Vlad Rookie baieti București
33 Alexandru Isar Rookie baieti Brasov
34 Safciu Paul mihai Rookie baieti Targoviste
35 Popescu Dor geta Rookie fete Rasnov
36 Koreh Eniko Rookie fete Sf. gheorghe
37 Nagy Judit Rookie fete Sf. gheorghe
38 Stancescu Bogdan Rookie baieti Bucuresti
39 Stoica Toma Rookie baieti Bucuresti
40 Varvaoi Maria Rookie fete Bucuresti
41 Dobrovolschi Andrei Rookie baieti Bucuresti
42 Dumitrescu Cristian Rookie baieti Ploiesti
43 Valentin Oprea Rookie baieti Bucuresti

Seria 2 Rookie – calificari sambata 09.30 – 15.30 | Group 2 Rookie – qualifications on Sunday, 09.30 – 15.30

Numar Nume Prenume Categorie Oras
1 Zamfir Andrei Rookie baieti Tirgoviste

Seria 3 Rookie – calificari sambata 16.00 – 22.00 | Group 3 Rookie – qualifications on Sunday, 16.00 – 22.00

Numar Nume Prenume Categorie Oras
1 Patrascoiu Radu Rookie baieti Bucuresti
2 Vamesu George Rookie baieti Piatra neamt

REGISTRATION

CATEGORIES:

Enrolling in one of these categories is the decision of anyone but the organizers reserve the right not to accept registration of participants in a particular category if it is obvious that the participant that does not meet the previous paragraph.

GROUPS:

Back to registration form