INSCRIERE


Seria 1 Open

Numar Nume Prenume Categorie Oras
1 Ochenatu Crina Open fete Bucuresti
2 Palii Marta Open fete Cluj-napoca
3 Gorduna Oana Open fete Bucuresti
4 Zamfir Andrei Open baieti Tirgoviste
5 Grosariu Stefan Open baieti Erfurt
6 Aldea Valentina Open fete Bucuresti
7 Baias Doru Open baieti Bucuresti
8 Mindru Amalia Open fete Iasi
9 Cristian Rapa Open baieti Bucuresti
10 Coste Elena Open fete Cluj napoca
11 Cristea Tudor Open baieti Cluj napoca
12 Morea Alex Open baieti Cluj napoca
13 Leusca Raymond Open baieti Brasov
14 Valanciute Dovile Open fete Trakai
15 Liscan Delia Open fete Cluj-napoca
16 Petcu Andrei Open baieti Bucuresti
17 Enache Catrinel Open fete Brasov
18 Ioo Maya Open fete Brasov
19 Rapa Cristian Open baieti Buciresti
20 Urduzan Vlad Open baieti Cluj
21 Ene Viorel Open baieti Bucuresti
22 Sántha Róbert Open baieti Sf. gheorghe
23 Nagy Judit Open fete Sf. gheorghe
24 Matei Oana Open fete Cluj
25 Gal Sandor Open baieti Cluj napoca
26 Popa Laurentiu Open baieti Bucuresti
27 Rosmalin Alin Open baieti Brasov
28 Bragau Ghita Open baieti Brasov
29 Dragomir Mihai adrian Open baieti Bucuresti
30 Petrov Kristiyan Open baieti Varna
31 Kubashliev Daniel Open baieti Varna
32 Olteanu Alexandru Open baieti Piatra-neamt

Seria 2 Open

Numar Nume Prenume Categorie Oras
1 Cristian Vlad Open baieti Galati
2 Cebotari Victor Open baieti Chisinau
3 Luzan Matyas Open baieti Timisoara
4 Zaharia Ana-maria Open fete Bucuresti
5 Militaru Adelina Open fete Bucuresti
6 Baciu Dorel Open baieti Cluj napoca
7 Preda Andrei Open baieti Timisoara
8 Altanchev Hristo Open baieti Varna
9 Trifu Antonia Open fete Bucuresti
10 Maris George Open baieti Brasov
11 Birsan Ioana Open fete Brasov
12 Enache Calin Open baieti Bucuresti
13 Batar Adrian Open baieti Bucharest
14 Cohn Robert Open baieti Bucuresti
15 Bogdan Rares Open baieti Cluj
16 Margea Adi Open baieti Timisoara
17 Dobre Catalin Open baieti Buzau
18 Eftimiu Beatrice Open fete Bucuresti
19 Manoliu Alex Open baieti Falticeni
20 Haragus Vlad Open baieti Cluj
21 B Bifi Open baieti Bucuresti
22 Voitescu Mihai Open baieti Sinaia
23 Garbov Kalin Open baieti Sofia
24 Dudau Ariana maria Open fete Bucuresti
25 Bucur Mirel Open baieti Cluj-napoca
26 Ivanova Elena Open fete Sofia
27 Farashev Ivailo Open baieti Sofia
28 Rapa Darius Open baieti Bucuresti
29 Popa Alexanru Open baieti Bucuresti
30 Russo Antonio Open baieti Bari
31 Ratiu Bogdan Open baieti Cluj napoca
32 Corciovei Silviu Open baieti Bucuresti
33 Vantoaia Giani Open baieti Vulcan
34 Vantoaia David Open baieti Vulcan
35 Ivanov Petar Open baieti Sofia
36 Ioan Vlad Open baieti Bucuresti

Seria 1 Rookie

Numar Nume Prenume Categorie Oras
1 Avîrvarei Cosmin-alexandru Rookie baieti Iaşi
2 Blaga Cristina Rookie fete București
3 Runceanu Victor Rookie baieti Bucharest
4 Florescu Andrei Rookie baieti Bucuresti
5 Vinatoru Sorin Rookie baieti Bucuresti
6 Petre Andrei Rookie baieti Bucuresti
7 Duta Zoltan Rookie baieti Cluj-napoca
8 Popa Razvan Rookie baieti Bucuresti
9 Romila Andrei Rookie baieti Bucuresti
10 Ghimpu Vasile Rookie baieti Bucuresti
11 Viktor Gyorgy Rookie baieti Miercurea ciuc
12 Dumitrescu Rares Rookie baieti Bucharest
13 Filipescu Bogdan Rookie baieti bucuresti
14 Perpits Endre Rookie baieti Sf. gheorghe
15 Kelemen Szilárd Rookie baieti Sf. gheorghe
16 Bogdan Soare Rookie baieti Bucuresti
17 Stoicescu Monica Rookie fete Bucuresti
18 Sorin Spataru Rookie baieti Bucuresti
19 Voicu Andrei Rookie baieti Bucuresti
20 Hapa Maria florina Rookie fete Cluj-napoca
21 Rizea Alin Rookie baieti Bucharest
22 Chendi Andrei Rookie baieti Bucuresti
23 Liu Belinda Rookie fete Bucuresti
24 Gheorghe Sologiuc Rookie baieti Bucovina

Seria 2 Rookie

Numar Nume Prenume Categorie Oras
1 Modoranu Alina Rookie fete Bucuresti
2 Puf Roxana Rookie fete Cluj-napoca
3 Dumitru Andreea Rookie fete Timisoara
4 Baciu Iuliana Rookie fete Cluj napoca
5 Florin Cernestean Rookie baieti Cluj-napoca
6 Nita Adela Rookie fete Timisoara
7 Altanchev Pavel Rookie baieti Varna
8 Muresan Bogdan Rookie baieti Cluj napoca
9 Brezan Ioana alina Rookie fete Bucuresti
10 Malciu Dan Rookie baieti Craiova
11 Traistaru Tavi Rookie baieti Craiova
12 Bakos Dora Rookie fete Cluj
13 Savu Andreea Rookie fete Brașov
14 Savu Lucian Rookie baieti Brasov
15 Yoo Maya Rookie fete Brasov
16 Moise Iulia Rookie fete Brasov
17 Borotea Irina Rookie fete Bucharest
18 Andrei Nicolae Rookie baieti Craiova
19 Florescu Bogdan Rookie baieti Timisoara
20 Visinescu Raluca Rookie fete Bucuresti
21 Solacolu Gheorghe Rookie baieti Bucuresti
22 Petrescu-seceleanu Daria Rookie fete Bucuresti
23 Kanabi Hedi Rookie fete Bucuresti
24 Orosz Tudor Rookie baieti Bucuresti
25 Marin George razvan Rookie baieti Bucuresti
26 Popescu Rares Rookie baieti Bucuresti
27 Marin Andrei Rookie baieti Bucuresti
28 Popescu Robert Rookie baieti Bucuresti
29 Zaharia Alexandru Rookie baieti Bucuresti
30 Filip Resceanu Rookie baieti Craiova
31 Radian Serban Rookie baieti Bucuresti
32 Radian Marta Rookie fete Bucuresti
33 Zaharia Bianca Rookie fete București
34 Talos Danut Rookie baieti Bucuresti
35 Altancheva Zlatina Rookie fete Varna