INSCRIERE


Seria 1 Open

Numar Nume Prenume Categorie Oras
1 Borisov Emil Open baieti Pleven-bulgaria
2 Ochenatu Crina Open fete București
3 George Stancescu Open baieti Targoviste
4 Popa Laurentiu Open baieti Bucuresti
5 Amzaroiu Maria Open fete Bucuresti
6 Amzaroiu Viorel Open baieti Bucuresti
7 Todorov Plamen Open baieti Pleven-bulgaria
8 Zaharia Ana-maria Open fete Bucuresti
9 Trifu Antonia Open fete Bucuresti
10 Milea Iulian Open baieti Campulung
11 Pintilii Silvia Open fete Bucuresti
12 Bucur Roxana elena Open fete Bucuresti
13 Dumitrescu Cristian Open baieti Bucuresti
14 Hura Ciprian Open baieti Iasi
15 Batar Adrian Open baieti Bucuresti
16 Tiganus Mihai Open baieti Buzau
17 Eftimiu Beatrice Open fete Bucuresti
18 Gheorghe Vlad Open baieti București
19 George Maris Open baieti Brasov
20 Cohn Robert Open baieti Bucuresti
21 Mamina Adrian Open baieti P neamt
22 Dragomir Mihai Open baieti Bucuresti
23 Constantin Toma Open baieti Bucuresti
24 Rus Bogdan Open baieti Brasov
25 Enache Catrinel Open fete Brasov
26 Munteanu Matei Open baieti Brasov
27 Ene Viorel Open baieti Bucuresti
28 Alin Rosmalin Open baieti Brasov
29 Cebotari Victor Open baieti Chisinau
30 Fi Bi Open baieti Buc
31 Ungureanu Daniel Open baieti București
32 Corciovei Silviu Open baieti Bucuresti
33 Koréh Enikő Open fete Sf. gheorghe
34 Nagy Judit Open fete Sf. gheorghe

Seria 2 Open

Numar Nume Prenume Categorie Oras
1 Pogacean Cristina Open fete Cluj napoca
2 Baciu Dorel Open baieti Cluj napoca
3 Bogdan Rares Open baieti Cluj
4 Gutu Lucian Open baieti București
5 Simion Cristian Open baieti Bucuresti
6 Florescu Marius Open baieti Bucuresti
7 Gal Sandor Open baieti Cluj_napoca
8 Militaru Adelina Open fete Bucuresti
9 Iordanescu Florin Open baieti Bucuresti
10 Cristian Rapa Open baieti Bucuresti
11 Aldea Valentina Open fete Buc
12 Liscan Delia Open fete Cluj-napoca
13 Matei Oana Open fete Cluj-napoca
14 Mihailescu Cristian Open baieti Ploiesti
15 Alvin Elena Open fete Cluj napoca
16 Alvin Tudor Open baieti Cluj napoca
17 Haragus Vlad Open baieti Cluj-napoca
18 Enache Calin Open baieti Bucuresti
19 Bragau Ghita Open baieti Braaov
20 Guna Cristi Open baieti Craiova
21 Dobrovolschi Andrei Open baieti Bucharest
22 Nutu-manea Andrei Open baieti Piatra-neamt
23 Barbulescu Ruxandra Open fete Bucuresti
24 Popa Alexandru Open baieti Alexandria
25 Bivolaru Gabriel Open baieti Bucuresti
26 Ciribasa Sorin Open baieti Brasov
27 Miu Claudiu Open baieti Bucuresti
28 Candoi Cosmin Open baieti Bucuresti
29 Ilinescu Florin Open baieti Bucuresti
30 Biolan Tibi Open baieti Bucuresti

Seria 1 Rookie

Numar Nume Prenume Categorie Oras
1 Blaga Cristina Rookie fete București
2 Vinatoru Sorin Rookie baieti Bucuresti
3 Ferrer brusel Marta Rookie fete Valencia- españa
4 Hodina Emanuel Rookie baieti Bucuresti
5 Florescu Andrei Rookie baieti Bucuresti
6 Pîntea Alexandru Rookie baieti Bucuresti
7 Bocancea Constantin Rookie baieti Campulung muscel
8 Jinga Catalin Rookie baieti Brasov
9 Bobarnac Ionela Rookie fete Bucuresti
10 Spataru Sorin Rookie baieti Bucuresti
11 Grosariu Mihai stefan Rookie baieti Bucuresti
12 Petre Andrei Rookie baieti Bucuresti
13 Turcu Georgiana Rookie fete Bucuresti
14 Balascan Alexandru Rookie baieti Bucuresti
15 Calinoiu Cristina Rookie fete Bucuresti
16 Olteanu Alexandru Rookie baieti Piatra-neamt
17 Filipescu Bogdan Rookie baieti Bucuresti
18 Runceanu Victor Rookie baieti Bucuresti
19 Palii Marta Rookie fete Cluj-napoca
20 Florin Cernestean Rookie baieti Cluj- napoca
21 Puscalau Teodora Rookie fete P neamt
22 Andone Sorin Rookie baieti Bucuresti
23 Amihaesei Cristian Rookie baieti Bcuruesti
24 Rosu Mariana Rookie fete Bucuresti
25 Bevensee Byron Rookie baieti Valparaiso
26 Bodea Sandra Rookie fete Bucharest
27 Dumitrescu Georgiana Rookie fete Bucuresti
28 Banaru Andrei Rookie baieti Bucuresti
29 Băra Ioana Rookie fete Bucuresti
30 Korodi Henrietta Rookie fete Sf. gheorghe

Seria 2 Rookie

Numar Nume Prenume Categorie Oras
1 Brezan Ioana alina Rookie fete Bucuresti
2 Radulea Sebastian victor Rookie baieti Bucuresti
3 Cristian Vlad Rookie baieti Galati
4 Baciu Iuliana Rookie fete Cluj napoca
5 Popa Simina Rookie fete Bacau
6 Razvan Popa Rookie baieti Bucharest
7 Lazar Damian Rookie baieti Bucuresti
8 Dobre Catalin Rookie baieti Buzau
9 Petrescu-seceleanu Daria Rookie fete București
10 Bighescu Stefan gabriel Rookie baieti Arad
11 Dima Doina Rookie fete Bucuresti
12 Pintican Ionut Rookie baieti Cluj napoca
13 Gradinaru Madalina Rookie fete Craiova
14 Brateanu Dan Rookie baieti Caransebes
15 Opris Catalin Rookie baieti Orastie
16 Ghita Ioana Rookie fete Bucharest
17 Siminiuc Florin Rookie baieti Campulung muscel
18 Bogdan Florescu Rookie baieti Craiova
19 Pepu Eugen Rookie baieti Campulung
20 Ionuț-bogdan Stalpeanu Rookie baieti Campulung muscel
21 Malciu Dan Rookie baieti Craiova
22 Mocanu Dragos Rookie baieti Bucharest
23 Stoian Florentina Rookie fete Bucharest
24 Rapa Darius Rookie baieti Bucuresti
25 Dudau Ariana Rookie fete Bucuresti
26 Russo Antonio Rookie baieti Bari
27 Isac Vlad Rookie baieti Bucuresti
28 Ben dror Amit Rookie baieti Barcelona
29 Vahidi Ramin simon Rookie baieti Bucharest
30 Voiculet Ruxandra Rookie fete Bucuresti
31 Curt Iulius Rookie baieti Alexandria
32 Mihailescu Tudor Rookie baieti Bucuresti
33 Bordea Simona Rookie fete Bucuresti
34 Mihai Ilie Rookie baieti Bucuresti