INSCRIERE ONLINE

Categorii :

Categoria Rookie se adreseaza incepatorilor care catara pana la gradul 7+ / 8- (6c).
Categoria Open se adreseaza cataratorilor de nivel mediu si avansat, care catara peste  gradul 7+ / 8- (6c).
Inscrierea intr-una din aceste categorii este decizia fiecaruia, dar organizatorii isi rezerva dreptul de a nu accepta inscrierea unor participanti intr-o anumita categorie daca este evident faptul ca nivelul respectivului participant nu este conform paragrafului anterior.

Taxa de participare:

!!! IMPORTANT

Va rugam insistent sa nu abuzati de posibilitatea de inscriere la fata locului, pentru a nu supra-aglomera anumite serii. De asemenea in cazul in care v-ati inscris on-line, dar din motive obiective nu mai puteti participa va rugam sa ne anuntati  (e-mail: andreea@verticalspirit.ro).

Inscrierile on-line s-au terminat! Componenta seriilor este mai jos:

OPEN FETE
SERIA 1
Zaharia Ana 16 Bucuresti
Aldea Valentina 29 Bucuresti
Ochenatu Crina 26 Bucuresti
Enache Catrinel 27 Brasov
SERIA 2
Gordeeva Mila 24 Veliko Turnovo
Garbova Petya 35 Veliko Turnovo
Liscan Delia 22 Cluj Napoca
Pogacean Cristina 28 Cluj Napoca
OPEN BAIETI
SERIA 1
Lazarescu Dan 32 Bucuresti
Gutu Lucian 32 Bucuresti
Joanta Cristian 37 Bucuresti
Badea Nicolae 35 Bucuresti
Vlad Oliviu 38 Bucuresti
Bursuc Lucian 30 Iasi
Mastacan Florian 33 Iasi
Ene Viorel 34 bucuresti
Ionescu Justin  36 bucuresti
Hanchesh Alexandru 28 Bucuresti
Cohn Robert 32 Bucuresti
Ungureanu Daniel 31 Bucuresti
Ecoffet Nicolas 30 Bucharest
Dragoi Victor 31 Bucuresti
SERIA 2
Rus Bogdan 28 Brasov
Paun Alex 34 Bucuresti
Mihailescu Cristian 34 Ploiesti
Garbov Kalin 35 Veliko Turnovo
Szocs Karoly Csaba 30 Sfintu Gheorghe
Avramov Stefan 26 Kilifarevo
Aldea Cosmin 27 Bucuresti
Samaon Tibi 36 Bucuresti
Biolan Tibi 43 Bucuresti
Dicoi Horatiu 27 Cluj Napoca
Catargiu Lucian 26 Cluj Napoca
Stoica Lucian 40 Targu mures
ROOKIE FETE
SERIA 1
Vasilescu Irina 24 Bucuresti
Ciocan Elena 26 Bucuresti
Popescu Dor Geta 9 Rasnov
Radu Roxana 32 Bucuresti
Galateanu Rucsandra 27 Bucuresti
SERIA 2
Koreh Eniko 24 Sfintu Gheorghe
Orsolya Koreh 21 Sfantu Gheorghe
Matei Oana 21 Cluj Napoca
Sava Cristiana 12 Clubul Montan Altitudine
ROOKIE BAIETI
SERIA 1
Ciofringeanu Radu 33 Bucuresti
Batar Adrian 41 Bucuresti
Coatu Lucian 27 Bucurest
Combei Cristian 30 Bucuresti
Stancescu Bogdan 40 Bucuresti
Dobre Catalin 25 Buzau
Pearsica Radu 22 Busteni
Zamfir Andrei 24 Tirgoviste
Serbulescu Sorin 36 Bucuresti
Rey Cristian 44 bcuresti
Vinatoru Sorin 39 Bucuresti
Iason Radu 32 Bucuresti
Patrascoiu Radu 12 Rasnov
Chendi Andrei 39 Bucuresti
Tinca Petru 32 Buzau
SERIA 2
Bagoly Zoltan 31 Sfintu Gheorghe
Peterfi Arpad 29 Sfintu Gheorghe
Enache Calin Ioan 11 Bucuresti
Chiorean Claudiu 27 Cluj-Napoca
Nemet  Laszlo 17 Sfintu Gheorghe
Stoica Toma 31 Bucuresti
Alexa Alin 26 Bucuresti
Stanciu Andrei 23 Busteni
Hametner Georg 32 Bucuresti
Siteavu Ovidiu 41 Deva
Constantin Toma 13 Bucuresti
Dinca Adrian 25 Bucuresti
Balan Cristian 39 Bucuresti
Bivolaru Gabriel 18 Bucuresti